רשות ניירות ערך של ארה"ב (SEC) פתחה בחקירה חדשה כנגד הבורסה הגדולה בעולם BINANCE לגבי הנפקתו הראשונית של מטבע BNB, מנגד המטבע קורס כ-10% ומתייצב באיזור המינוס 6% כשהודיעו על החקירה.


הרשות לניירות ערך בארה"ב פתחה בחקירה גדולה כנגד בורסת הקריפטו הגדולה בעולם BINANCE הרשומה בשם Binance Holdings Ltd, לפי הרשות לניירות ערך האמריקאית, הנפקת מטבע ה-BNB שנעשת בשנת 2017 היית מחויבת להיות מאושרת לפי הרגולציה לניירות ערך, דבר שלא נעשה בפועל, כי לפי טענת BINANCE, המטבע BNB אינו נייר ערך בכלל והינו מטבע.

בואו לא נשכח שנכון לכתיבת שורות אלה, חברת Binance Holdings Ltd מחזיקה ב-2 בורסאות נפרדות, אחת היושבת בארה"ב המאפשרת הרשמה רק לתושבי ארה"ב והשניה היא כפי שישראלים מכירים, הבורסה שמותאמת לכל תושבי מדינות שאינם ארה"ב.

כך שניתן לראות שלאורך השנים כן היה פעילות מאושרת משילטונות ארה"ב אך לאומת זאת, הבורסה בחרה שלא לשתף פעולה בהנפקת המטבע BNB מול הרשות לניירות ערך האמריקאית עוד ב-2017 וכרגע החברה נמצאת בסיכון של החרמה או קנס כספי כפי שנעשה בעבר עם חברות מול הרשות.

כמובן שאין עדיין מה לדאוג, נראה כי החקירה של הרשות תערך מספר חודשים רב ובסיומה במידה ורשות לניירות ערך ארה"ב תקבע כי היית הפרה, תערך בבית משפט דבר אשר יוביל את BINANCE לשנים של אולמות בית המשפט בנסיון הוכחת המטבע BNB ככזה ולא כנייר ערך.

מוזמנים לראות כתבה נוספת באותו הנושא, על המטבע XRP אשר כבר נמצא בבתי משפט על מנת להוכיח שהוא אכן מטבע ולא נייר ערך.


נערי הקריפטו

אנחנו חבר'ה המתמחים בעולם הקריפטו כבר מספר שנים, משקיעים לטווח ארוך וקצר, ומתעסקים בשיווק רשתי ותודעתי על עולם קריפטו.

0 Comments

כתיבת תגובה

Avatar placeholder

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *